Share this
Map

Audio interface

A device for recording a voice signal. Solo is studio sound made simple. The single 3rd Generation Scarlett mic preamp sounds great straight out of the box. Gain Halos make it easy to set input levels fast.

Audio interface

Contacts and Location

Enquire about this equipment
Organisational Unit Riga Technical University
    Liepāja University
        Voice and Speech Research Laboratory - Latvia, Liepāja
Site LIEPĀJAS REĢIONĀLĀ SLIMNĪCA
Building Slimnīcas iela 25, LV-3414

Description

Specification

"Two inputs and two outputs; one 3rd Generation mic pre, one switchable line/inst input and balanced outputs. Air Mode breathes life into vocals and acoustic instruments. 24-bit/192 kHz converters deliver studio-quality sound. Gain Halos make setting levels simple. Direct Monitor unlocks latency-free monitoring in one click. USB-C connectivity, compatible with MacOS, Windows and iPadOS. Includes Ableton Live Lite, three months of Pro Tools Artist, and the Hitmaker Expansion, with plugins from Antares, Softube, Landr, XLN Audio and more. Three-year warranty and award-winning customer support for life."

Services

A device for recording a voice signal.

Contract title

Audio interfeiss

Contract short description

".Ierīce balss signāla ierakstīšanai. Pārvērtiet idejas ierakstos. Pievienojiet ģitāru un mikrofonu un izveidojiet labākos ierakstus, kas jums jebkad ir bijuši. Solo ir vienkārša studijas skaņa. Trešās paaudzes Scarlett mikrofona priekšpastiprinātājs izklausās lieliski uzreiz no kastes. Gaisa režīms atjauno leģendāro Focusrite ISA mikrofona presēšanas efektu un liek vokālam un ģitārām spīdēt. Augstas pretestības, augstas telpas ieejas instruments ir lieliski piemērots ģitāras vai basu ierakstīšanai bez apgriešanas, savukārt mūsu ikoniskā Gain Halos ļauj viegli ātri iestatīt ievades līmeņus. Divas līdzsvarotas izejas ir bez dūkoņas, lai nodrošinātu nevainojamu uzraudzību, miksēšanu un māsterēšanu ar studijas monitoriem. Un tajā ir iekļauti daži no iecienītākajiem rīkiem biznesā, tostarp Ableton Live Lite, Avid Pro Tools Artist un Hitmaker Expansion — ar spraudņiem no leģendārajiem Auto-Tune® veidotājiem Antares®, Brainworx®, Softube®, Landr, XLN Audio. ®, Relab un citi."

Contract full description

".Divas ieejas un divas izejas; viens 3. paaudzes mikrofons, viens pārslēdzams līnijas/ieejas ieeja un līdzsvarotas izejas. Air Mode iedveš dzīvību vokālam un akustiskajiem instrumentiem. 24 bitu/192 kHz pārveidotāji nodrošina studijas kvalitātes skaņu. Gain Halos padara iestatīšanas līmeņus vienkāršus. Direct Monitor atbloķē uzraudzību bez latentuma ar vienu klikšķi. USB-C savienojums, saderīgs ar MacOS, Windows un iPadOS. Ietver Ableton Live Lite, trīs mēnešus ilgu Pro Tools Artist un Hitmaker paplašinājumu ar spraudņiem no Antares, Softube, Landr, XLN Audio un citiem. Trīs gadu garantija un godalgots klientu atbalsts uz mūžu."

Funding Source

EU Structual Funds (ERAF, ESF) -
Back to all
0 items in cart
Total: 0
You have no items in a cart
Go to checkout
Go Enquire